twoja
lista
>
Filtruj
projekty
Sortuj
według
Wyszukiwanie zaawansowane >>

Bliźniaki

Nowoczesne projekty bliźniaków – Wybierz Twój dom na Domato.pl


Nowoczesne projekty bliźniaków to wyjątkowa propozycja Domato dla wszystkich, którzy cenią są sobie indywidualną przestrzeń, ale pragną też stworzyć bliższe relacje z sąsiadami, dysponując mniejszą działką, często w mieście. Nasze bliźniaki Wam to umożliwią. Ich atutem jest nowoczesna architektura i niebanalny projekt  gwarantujący dużo przestrzeni dla każdej z rodziny. Pozwala na zaoszczędzenie powierzchni działkowej i wykorzystanie jej np. na większy teren zielony wokół domu. To innowacyjne rozwiązanie cenione jest przez coraz większą rzeszę klientów, którzy szukają domu w granicach miasta.

 

Domy bliźniaki – innowacyjne rozwiązania architektoniczne


Nasze nowoczesne projekty bliźniaków cechują się przestronnymi, ciepłymi i przytulnymi wnętrzami. Często proponujemy poddasza, które jednak zachowują pełną wysokość górnej kondygnacji, co pozwala na szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dzięki naszym bliźniakom nie tylko spełnicie marzenie o własnym domu, ale zaoszczędzicie też cenne metry waszej działki oraz zmniejszycie koszty samej inwestycji późniejszej eksploatacji nieruchomości. Nasze projekty nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej to często świetne rozwiązania dla deweloperów.

Postawcie już dziś na nowoczesne projekty bliźniaków od Domato i cieszcie się ich innowacyjną funkcjonalnością połączoną z niecodzienną estetyką i minimalistycznym stylem. To idealna propozycja dla rodzin ceniących sobie piękne wnętrza zaprojektowane w praktyczny sposób tak, by codzienne użytkowanie mieszkania stało się czystą przyjemnością.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX