twoja
lista
>
Filtruj
projekty
Sortuj
według
Wyszukiwanie zaawansowane >>

Domy mini

Projekty domów do 80 mkw. – atrakcyjne rozwiązania do Domato


Nie każdy potrzebuje wielkiej przestrzeni do życia. Niektórzy zadowalają się mniejszymi wnętrzami, które gwarantują wysoki komfort mieszkania. Nasze projekty domów do 80 mkw. to znakomite rozwiązania dla: młodych rodzin, ludzi starszych uciekających z miast, singli, czy osób które chcą budować na wynajem. Stanowią doskonałe połączenie atrakcyjnej funkcjonalności i nienachalnej estetyki. Nasze projekty domów mini i parterowych utrzymane w stylu nowoczesnym, zostały zaprojektowane tak, by jak najmniejszym kosztem zapewnić Wam najlepsze warunki do życia. Architektom Domato udał się stworzyć projekty małych domów, wykorzystujące w pełni każdy centymetr przestrzeni. Dzięki czemu oferowane wnętrza są przestronne, ustawne i jednocześnie przytulne.

 

Domy parterowe Domato – poznaj naszą ofertę!


Wśród domów parterowych Domato znajdziecie zarówno projekty domów całorocznych do mieszkania na co dzień, jak i sezonowych w postaci domków letniskowych. Jedne i drugie zostały tak zaprojektowane, by spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów. Idealnie sprawdzą się przy niewielkim budżecie. Z ich pomocą w końcu postawicie dom, o jakim zawsze marzyliście. Opracowujemy również projekty nowoczesnych  domów parterowych o większych powierzchniach i bogatych programach funkcjonalnych.

Wybierzcie już teraz nowoczesny projekt mini domu parterowego i cieszcie się własną przestrzenią do życia. Poznajcie teraz atrakcyjne warianty domów jednorodzinnych i letniskowych.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX