twoja
lista
>
Filtruj
projekty
Sortuj
według
Wyszukiwanie zaawansowane >>

Bliźniaki

Projekty domów bliźniaczych – Wybierz Twój dom na Domato.pl


Nowoczesne projekty bliźniaków to wyjątkowa propozycja Domato dla wszystkich, którzy cenią są sobie indywidualną przestrzeń, ale pragną też stworzyć bliższe relacje z sąsiadami, dysponując mniejszą działką, często w mieście. Nasze bliźniaki Wam to umożliwią. Ich atutem jest nowoczesna architektura i niebanalny projekt  gwarantujący dużo przestrzeni dla każdej z rodziny. Pozwala na zaoszczędzenie powierzchni działkowej i wykorzystanie jej np. na większy teren zielony wokół domu. To innowacyjne rozwiązanie cenione jest przez coraz większą rzeszę klientów, którzy szukają domu w granicach miasta.

 

Projekty nowoczesnych bliźniaków to innowacyjne rozwiązania architektoniczne


Nasze nowoczesne projekty bliźniaków cechują się przestronnymi, ciepłymi i przytulnymi wnętrzami. Często proponujemy poddasza, które jednak zachowują pełną wysokość górnej kondygnacji, co pozwala na szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dzięki naszym bliźniakom nie tylko spełnicie marzenie o własnym domu, ale zaoszczędzicie też cenne metry waszej działki oraz zmniejszycie koszty samej inwestycji późniejszej eksploatacji nieruchomości. Nasze projekty nowoczesnych domów bliźniaczych to często świetne rozwiązania dla deweloperów.

Postawcie już dziś na nowoczesne projekty bliźniaków od Domato i cieszcie się ich innowacyjną funkcjonalnością połączoną z niecodzienną estetyką i minimalistycznym stylem. To idealna propozycja dla rodzin ceniących sobie piękne wnętrza zaprojektowane w praktyczny sposób tak, by codzienne użytkowanie mieszkania stało się czystą przyjemnością.

 

W naszej ofercie znajdziesz również projekty domów dużych

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX