Blog

Projekt nowoczesnego domu na wąską, trudną działkę?

Z różnych względów czasami zależy nam bardzo na danej działce – taką dostaliśmy, konkretne miejsce jest dla nas ważne, rozpościera się z niej piękny widok lub po prostu nie możemy sobie pozwolić na zakup innej. A co w przypadku, jeśli działka ma niestandardowe wymiary? Czy możliwe jest wybudowanie funkcjonalnego, estetycznego i wyposażonego we wszystkie niezbędne elementu domu na działce, której szerokość nie przekracza 16 metrów?

Read More

Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Posiadanie własnego domu to marzenie większości z nas. Jest to jednak ogromna inwestycja na lata. Powinien być zatem on energooszczędny, funkcjonalny i stworzony zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie projektowania oraz budowy. Jakie wymagania prawne muszą spełniać domy od 2021r.? Czym charakteryzują się projekty domów nowoczesnych? Dlaczego warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie?

Read More

Najnowsze trendy w projektowaniu domów jednorodzinnych

Odpowiedni dom powinien być energooszczędny, funkcjonalny oraz stworzony zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie projektowania i budowy. Bardzo ważne są też obecnie panujące trendy w architekturze, według których powstanie dom. Nie zmieniają się tak szybko choćby jak te w modzie, spokojnie można więc uwzględnić je w projektach. Jakie są więc najnowsze trendy w projektowaniu domów jednorodzinnych? Jakie wymogi prawne musi spełnić dom?

Read More